ANGA : Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.
język witryny
pl gb de fr ru cz
AKTUALNIE JESTEŚ W:
A A A
:: INFOLINIA
Rozumiemy potrzebę dostępu do szybkiej informacji technicznej dotyczącej uszczelnień mechanicznych. Dlatego udostępniliśmy bezpłatną infolinię:

800 515 677

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.


MAPA DOJAZDU - KLIKNIJ


Współrzędne GPS:

N 49° 51' 37.677"
E 19° 06' 48.211"

Współrzędne satelitarne (GPS) naszej firmy:
N 49° 51' 37.677" - E 19° 06' 48.211"


ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. jest zarejestrowana w…

Oferta staży dla studentów i absolwentów studiów technicznych.

Ogólne dane teleadresowe Spółki

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 550
43-340 Kozy

Tel.33 827-80-00
Faks33 827-80-11
E-mailanga@anga.com.pl

Dział Handlowy i Marketingu - Polska

Ze smutkiem informujemy, że w dniu 28. 04. 2017 zmarł nagle nasz kolega
Andrzej KRYWULT
Prowadzone przez Niego tematy będą kontynuowały panie Beata Wrona i Barbara Grabowska-Golecka

Przemysł spożywczy, przetwórczy i pokrewne
Robert Turek
tel. wewnętrzny :33 827-80-00, wewn. 136
tel. bezpośredni :33 827-80-22
tel. komórkowy:606 654 757
adres e-mail :rturek@anga.com.pl
Chemia, farmacja, petrochemia, przemysł
kosmetyczny i farbiarski
Barbara Grabowska-Golecka
tel. wewnętrzny :33 827-80-00, wewn. 159
tel. bezpośredni :33 827-80-29
adres e-mail :bgrabowska@anga.com.pl
Branża wodno-kanalizacyjna, oczyszczalnie ścieków, chemia
Mirosław Gajda
tel. wewnętrzny :33 827-80-00, wewn. 135
tel. bezpośredni :33 827-80-21
adres e-mail :mgajda@anga.com.pl
Firmy remontowe, warsztaty elektromechaniczne, pozostałe branże
Beata Wrona
tel. wewnętrzny :33 827-80-00, wewn. 131
tel. bezpośredni :33 827-80-19
adres e-mail :bwrona@anga.com.pl

Dział Handlowy i Marketingu - Eksport

Języki niemiecki i angielski
Krzysztof Stokłosa
tel. wewnętrzny:33 827-80-00, wewn. 263
tel. bezpośredni:33 827-80-23
adres e-mail:kstoklosa@anga.com.pl
Język niemiecki
Magdalena Malarz
tel. wewnętrzny:33 827-80-00, wewn. 140
tel. bezpośredni:33 827-80-23
adres e-mail:mmalarz@anga.com.pl
Język francuski
Elżbieta Gwizdak
tel. wewnętrzny:33 827-80-00, wewn. 246
tel. bezpośredni:33 827-80-07
adres e-mail:egwizdak@anga.com.pl
Języki rosyjski i angielski
Jowita Pawlik
tel. wewnętrzny:33 827-80-00, wewn. 112
tel. bezpośredni:33 827-80-12
adres e-mail:jpawlik@anga.com.pl

Zespół Technicznej Obsługi Rynku

Doradztwo techniczne, obsługa infolinii
Jerzy Stanisz
tel. wewnętrzny:33 827-80-00, wewn. 223
tel. bezpośredni:33 827-80-18
adres e-mail:jstanisz@anga.com.pl
Andrzej Srock
tel. wewnętrzny:33 827-80-00, wewn. 123
tel. bezpośredni:33 827-80-18
adres e-mail:asrock@anga.com.pl

Laboratorium Badawcze

USŁUGI POMIAROWE (METROLOGICZNE)
Jarosław Szymanek
tel. wewnętrzny :33 827-80-00, wewn. 244
tel. bezpośredni :33 827-80-25
adres e-mail :jszymanek@anga.com.pl
Dominik Zemanek
tel. wewnętrzny :33 827-80-00, wewn. 180
tel. bezpośredni :33 827-80-25
adres e-mail :dzemanek@anga.com.pl

Serwis

Remonty pomp, regeneracja uszczelnień
Marek Okrzeszowski
tel. wewnętrzny :33 827-80-00, wewn. 151
tel. bezpośredni :33 827-80-26
tel. komórkowy :694 469 368
adres e-mail :mokrzeszowski@anga.com.pl
Jakub Gacek
tel. wewnętrzny :33 827-80-00, wewn. 145
tel. bezpośredni :33 827-80-26
adresy e-mail :jgacek@anga.com.pl
remonty@remontypomp.pl

Promocja

promocja i reklama
Andrzej Srock
tel. wewnętrzny :33 827-80-00, wewn. 123
tel. bezpośredni :33 827-80-18
adres e-mail :asrock@anga.com.pl

|
wyślij
|
drukuj